tutorial

PeakVisor to aplikacja służąca do identyfikacji szczytów. Pozwala ona na oznaczanie wszystkich szczytów w widoku z aparatu, jak również zdjęć z poprzednich wypraw na świeżym powietrzu. Aplikacja posiada także bardzo precyzyjne mapy 3D, które są przydatne do planowania i nawigacji w górach.

Domyślnie PeakVisor prezentuje informacje dla Twojej aktualnej lokalizacji. Możesz jednak skorzystać z funkcji Teleportacja, aby odkrywać góry na całym świecie z zacisza własnego domu.

Peaks Identification and 3D maps

UWAGA: Jeśli chcesz, aby aplikacja działała w górach w trybie offline, musisz wcześniej pobrać określony obszar mapy. Można to zrobić, przechodząc do Menu > Szczegóły mapy > Pobierz regiony. Więcej szczegółów znajdziesz w rozdziale Zarządzanie mapami offline tego poradnika.

Najlepszym sposobem korzystania z tego samouczka jest sprawdzenie umiejętności nabytych w każdej części na wirtualnej mapie demonstracyjnej. Do tego właśnie służą wersje demonstracyjne dostępne w aplikacji. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do trybu demonstracyjnego, aby wypróbować wszystkie funkcje PeakVisor wraz z tym samouczkiem, przejdź do Menu > Wirtualne demo i wybierz preferowaną lokalizację.

Dla wygody możesz również przeczytać ten samouczek na komputerze stacjonarnym pod tym linkiem: https://peakvisor.com/pl/tutorial.html

W każdej chwili podczas podróży z PeakVisor możesz skontaktować się z naszym zespołem, jeśli masz jakieś pytania, zalecenia lub sugestie. Skontaktuj się z nami, przechodząc do Menu > Skontaktuj się z programistą.

Udanych podróży!

1

Identyfikacja gór

tutorial

Widok z kamery dla funkcji Identyfikacji gór jest domyślnym ekranem w aplikacji PeakVisor. Tutaj możesz zidentyfikować wszystkie szczyty znajdujące się wokół Ciebie, przytrzymując aparat telefonu na linii horyzontu. Z tego ekranu możesz także uzyskać dostęp do innych funkcji aplikacji.